חברת "אינפורמט" נוסדה בשנת 1994 והינה אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום המחשוב בישראל. אנשינו מחזיקים בהסמכות של היצרנים המובילים בתחום ה-IT בעולם. אנו מתמחים במתן פתרונות מחשוב מתקדמים ומהווים One Stop Shop בתחום ה-IT ללקוחותינו.

תוכלו למצוא אצלנו התאמה אישית של חומרה, רישוי תוכנה, פתרונות ענן, אבטחת מידע, שירותי תמיכה מקיפים ומגוון פתרונות ותשתיות IT משולבים. פתרונות המחשוב שלנו, המותאמים לכל תחומי המשק, עוצבו לתמיכה בצמיחה רציפה ללא צורך בשדרוגי מערכות חוזרים ונשנים. הפתרונות שלנו מוטמעים ברבות מהחברות המובילות בישראל.
המוצרים והפתרונות של אינפורמט, יחד עם מומחי אינפורמט, מלווים את הלקוחות לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד לשלב היישום, תוך התאמה לצרכים האינדיווידואליים של כל חברה וחברה.

המטרה שלנו באינפורמט היא להפוך את המורכבות הרבה הכרוכה בהטמעת כלים ופתרונות טכנולוגיים חדשים בארגון – לחוויה פשוטה ונעימה. החל במפגש הראשוני ולכל אורך ההתקשרות, מלווים מנהלי ומומחי אינפורמט את לקוחות החברה באופן אישי ומעניקים את כל השירותים הנחוצים: ייעוץ, התקנה, תמיכה, תחזוקה וכו'. התהליך כולו מבוצע בצורה פשוטה, קלה וזורמת.
הדגש הרב שאנו שמים בנושא השירות, מאפשר לכל לקוחותינו ליהנות מזמינות מלאה וקשר ישיר עם כל אחד מחברי ההנהלה הבכירה, המוסמכים לעזור בהחלטות אסטרטגיות כבדות משקל. התוצאה של תפיסת שירות זו יוצרת בינינו לבין לקוחותינו קשרי שותפות עסקית ארוכת טווח המבוססים על אמון ואיכות לצד חווית שירות.

"יש לנו מחויבות בלתי מתפשרת להצלחתו של הלקוח", אומר יובל אליהו, מנכ"ל אינפורמט. "אנו רוצים לקוחות לטווח ארוך, לקוחות שסומכים עלינו מתוך ידיעה שאין ניגוד אינטרסים בינם לביננו. זה מתבטא בכך שההנהלה הראשית אינה מסתגרת במגדל שן, אלא מעורבת בכל פרויקט מורכב ובכל נושא שמטריד את הלקוחות. זוהי רוח החברה שאנו מטמיעים בכל המגעים של צוות אינפורמט עם כל הלקוחות ובכל הרבדים של השירות – מהמחסנאי ועד המנכ"ל."

הכירו את הצוות

null

יובל אליהו

מנכ''ל, מייסד ובעלים
null

מיקי כהן

שותף, סמנכ''ל שירות וטכנולוגיה
null

יהב מאיו

מנהל תחום תוכנה ומחשוב ענן
null

אורן לוי

מנהל פיתוח עסקי
null

יאנה עבדי

מנהלת מחלקת כספים וחשבת