Safetica NXT – הדור הבא של פתרונות ה-DLP לארגון

  1. ראשי
  2. Safetica NXT – הדור הבא של פתרונות ה-DLP לארגון

איך מגנים על המידע הרגיש בארגון, מזהים איומים פנימיים ומטפלים בהם באופן יעיל? 

ארגונים רבים מתמודדים עם חוסר שקיפות באשר לטיפול בנתונים רגישים או סודיים המאוחסנים על המחשבים ומכשירי הקצה של העובדים, כמו פרטים אישיים, נתונים פיננסיים, שמירת עיצובים ותכניות עבודה. ככל שהעובדים משתפים יותר קבצים ונתונים, כך גדל הסיכון לאובדן מידע ללא יכולת של הארגון במניעת המקרה.

עלות ממוצעת של דליפת מידע בארגון קטן-בינוני עלולה לעמוד על מאות אלפי דולרים בחלק מהמקרים, על פי ההערכות.

מעבר לכך, שמירה לקויה על מידע עלולה להוביל להפרה של תקנות הגנת המידע, בישראל ובעולם, על רקע טעויות של העובדים ואף שליחה בזדון של נתונים רגישים מתוך הארגון לגורמים חיצוניים.

רוצים ליישם את הפתרון של "Safetica NXT" אצלכם בארגון?

פתרונות מניעת אובדן מידע (DLP, Data Loss Prevention) הם הפתרון הנפוץ ביותר בהיבט זה, אך הפתרונות המסורתיים בשוק דורשים רכישה של מודלים רבים והטמעה של מספר שבועת על ידי אנשי ה-IT.

מעבר לכך, הפתרונות המסורתיים צורכים משאבים משמעותיים מהחומרה ומכשירי הקצה, וארגונים רבים שואפים להטמיע פתרונות אך אין להם את התשתית התואמת לכך, והם חוששים מהשבתת הפעילות ומעקומת הלמידה עד להטמעה מלאה. 

Safetica NXT – פתרון DLP מבוסס ענן

מול פתרונות ה-DLP המסורתיים, עידן פתרונות ה-SaaS הגיע בשנים האחרונות גם לתחום מניעת אובדן המידע.

Safetica NXT הוא פתרון SaaS מבוסס ענן, אותו אפשר להטמיע בקלות ולהחיל הגנה מיידית מול סכנות דליפת מידע ואיומים פנימיים שונים.

כלי ה-DLP המתקדם של Safetica מעריך איומיים פנימיים, חוקר ומנטר דליפות מידע והפרות של תקנות. לאחר הזיהוי, הכלי מטפל באיומים באופן מיידי – והכל ללא עצירה של פעילות החברה וללא צורך במומחיות או ידע מיוחד. הכלי תומך במספר רב של פלטפורמות ומשתמשים במקביל, ללא צורך ב-Client או Agent בתחנות הקצה בארגון.

יתרון נוסף של Safetica NXT הוא מודל הרישוי, אשר כולל את כל הפתרונות הנדרשים תחת מוצר אחד, ללא צורך בחיבור פתרונות מספקים שונים. בין היתר, הכלי מאפשר שליטה במכשירי קצה, הגנה על בסיסי מידע, נעילה חכמה ועוד – מה שמעניק הגנה מקיפה כמעט ללא תחזוקה ותפעול מצד הארגון.

הטמעת DLP מהירה והתנתקות מתלות בשרתים פיזיים

היתרונות המרכזיים של פתרון ה-DLP של Safetica NXT הם הטמעה קלה דרך ממשק פשוט, לצד חוסר תלות בשרתים הודות לתשתית הפועלת על ענן מאובטח.

בעקבות האינטגרציה המהירה בארגון, הכלי מספק זיהוי מוקדם של סיכוני אבטחת מידע ומקרים בעלי פוטנציאל הרסני של דליפת מידע.

על מנת להדק את ההגנה במבט קדימה, חלק משילוב הכלי בארגון כולל הגדרת קווים מנחים לניהול מידע רגיש והדרכות לעובדים על חשיבות הנושא ועל הדרך לעמוד בכל התקנים הרלונטיים.

עוד יתרון של Safetica NXT , המתבטא ביום-יום של הארגון, הוא קלות הניהול והתחזוקה, אותם יכולים לבצע אנשי ה-IT של הארגון, או לחלופין בתמיכה של מומחי ה-IT של אינפורמט, לפי בחירת הארגון והיכולות שלו.

בשורה התחתונה, הניהול הפשוט ודרישות התחזוקה המינימליות חוסכים זמן יקר עבור אנשי ה-IT בהשוואה לשימוש בפתרונות ה-DLP המסורתיים.

סיווג נתונים מהיר וזיהוי אוטומטי של משתמשים ואירועים מיוחדים

Safetica NXT מסווגת את המידע והנתונים הארגוניים לתבניות מוגדרות מראש, באמצעות מודל ייחודי המשלב ניתוח של תוכן הקובץ (כולל OCR בעברית), מקורו, ההקשר, סוג הקובץ והמשתמשים שיצרו, ערכו והעבירו אותו.

על ידי ניטור תנועת המידע וסיווג הקבצים, הכלי מזהה באופן אוטומטית כל חריגה בהתנהגות המערכת וסיכונים לדליפת או גניבת מידע, מבצע ניתוח ומדווח על אירועים חריגים.

מניתוח התנהגות המשתמשים ואופן השימוש באפליקציות ובמחשבים, הארגון מקבל כלים נוספים לשליטה בהוצאות החברה ולניתוח ניצול התוכנה, החומרה והתשתיות.

לתשתית ענן מתקדמת המאפשרת הפחתת עומס על מכשירי העובדים

עוד יתרון של Safetica NXT הוא ניצול נמוך של משאבי חומרה במכשירי הקצה – פחות מ-3% מהביצועים של כל מכשיר. בעקבות זאת, ארגונים אשר עושים את המעבר לפתרון בענן יכולים לרכוש בהתאם מחשבים ומכשירי קצה חסכוניים יותר.

מעבר לכך, הפתרון של Safetica מציע אמינות ואבטחה של תשתית הענן ללא פשרות – הארכיטקטורה של התשתית תומכת במצבי Multi-tenant ובאבטחה ברמה הגבוהה ביותר. השירות מאוחסן על תשתית Azure של מיקרוסופט, אשר עומדת בתקנים המחמירים ביותר.

DLP בארגון – Safetica NXT בשילוב עם אינפורמט

אינפורמט מציעה ללקוחותיה את Safetica NXT בתור פתרון DLP.

הבחירה של אינפורמט עבור לקוחותיה מציעה הגנה מקיפה ורבת עוצמה, הטמעה מהירה, מודל רישוי גמיש, ממשק ניהול נוח וקבלת תמיכה בשפה העברית, כאן בישראל. המומחים של אינפורמט, בעלי ניסיון רב בהטמעת פתרונות DLP למודל SaaS בענן, ישמחו להתאים לכם את פתרון ה-DLP הנכון ביותר לעסק שלכם.

רוצים ליישם את הפתרון של "Safetica NXT" אצלכם בארגון?

בין לקוחותינו