אחסון בטוח וללא גבולות – Egnyte

  1. ראשי
  2. בלוג
  3. אחסון בטוח וללא גבולות – Egnyte

כמעט כל עסק וארגון, בכל תחום במשק, משתמש כיום בשירותי ענן כדי לשתף קבצים, דרך Microsoft 365 או Google Drive. עם זאת, ארגונים שנדרשים לפתרון מקצועי, אמין ובלתי מוגבל, בוחרים בשירות אחסון מנוהל בענן, או Storage as a Service, המספק אחסון מהיר וסנכרון בזמן אמת על גבי שרתים מרוחקים, ללא מגבלה. 

מוצר האחסון בענן של Egnyte פותר את הצורך בהשקעה כספית בחומרה פיזית יקרה, עלויות והשקעת זמן בתחזוקה, ויותר מכך – הוא מאפשר לעובדי הארגון עבודה משותפת וסינגריה מלאה מכל מכשיר, בכל זמן ומכל מקום – תכונה המהווה פתרון מושלם לסביבת העבודה ההיברידית של ימינו.

איך עובדים פתרונות אחסון בענן?

אחסון בענן מבוסס על שרתים הממוקמים במרכז מידע/חוות שרתים מרוחקים ומציעים לארגון 'מחשב/שרת וירטואלי' בעל יכולות גדולות מאוד – מותאם לעומס וכמות המשימות הנדרשת, עליו אפשר לאחסן קבצים ולגשת אליהם מכל מכשיר ובכל רגע נתון. כאשר העובדים שומרים קובץ על תיקייה המוגדרת בתור תיקייה לשמירה בענן, הקובץ נשמר על גבי השרת המרוחק. לאחר מכן, בכל פעם שהם רוצים לגשת לקובץ, הוא נשלח מהשרת המרוחק אל המחשב הפיזי בארגון או כל מכשיר קצה אחר המאפשר גישה לתוכנה.

'עבודה מכל מקום' – אחסון מאובטח בענן גירסת Egnyte

פתרון האחסון בענן של חברת Egnyte, אחת מהחברות פורצות הדרך בתחום, מספק יתרונות משמעותיים, כולל אבטחת מידע אופטימלית, ניטור ומעקב מסביב לשעון של המידע המאוחסן על השרת המרוחק, הצפנה וכלי אבטחה מתקדמים – הכל עם פתרונות אחסון ללא גבולות.

Egnyte ידועה בתור אחת הספקיות הפופולאריות ביותר של אחסון לחברות המאפשר 'עבודה מכל מקום', בעקבות העסקת עובדים היברידיים וצוותים מרוחקים, בכך שהיא מאפשרת שיתוף פעולה פורה, בזמן אמת, באמצעות סנכרון מהיר, אפשרות לעבודה משותפת ושיתוף קל של קבצים.

אינפורמט 'משלימה' את הפתרון של Egnyte ומציעה גם גיבוי בענן לפי דרישה, על מנת לשפר את סיכויי החברה בהתאוששות מהירה מ'אסון' ושמירה על רציפות עסקית.

כל היתרונות במוצר אחד נוח במיוחד

פתרון אחסון בענן Egnyte משלב בין אבטחת מידע והגנת סייבר והעברת קבצים מהירה, לבין קלות ונוחיות בשימוש והתפעול של המערכת בידי העובדים (ללא צורך במיומנות מיוחדת), תמיכה בעברית בממשקים, אפשרות להאצת ביצועים, מעקב ובקרה באמצעות ממשק נוח וידידותי לגורם המנהל. המערכת מייצרת כשיגרה דוחות ברורים לפי דרישה למחלקת ה-IT וההנהלה – בקלות ובמהירות. בזכות מודל 'גיבוי כשרות' (Storage as a Service) התשלום הינו לפי שימוש בפועל, כך שהארגון חוסך בעלויות ומשלם רק על מה שהוא צורך. המערכת מעניקה עמידה בתקנים מקומיים ובינלאומיים.

שרותי האחסון בענן של Egnyte כוללים שליטה המדמה שימוש בכונן מקומי, הרשאות מנוהלות לתיקיות, הפקדת דוחו"ת ביקורת ודוחות מפורטים על כל פעילות לפי קבצים ולפי משתמשים. ניתן גם לשחזר גרסאות עבר לפי הגרסה האחרונה ושחזור לנקודות זמן.

יתרונות של Egnyte  כוללים: גישה לקבצים מכל מקום ללא צורך ב-VPN, אפליקציות ייעודיות לטאבלט ולסלולר, מערכת מובנית של מחיקת קבצים כפולים (Deduplication) כדי לחסוך במקום ובפעילות המחשוב, שיתוף קל ועריכה בלייב ביישומים הנפוצים ביותר בשוק (Microsoft 365, Google).

ממש 'בלחיצת כפתור' והפעלת המערכת ניתן להפחית את העומס על מחלקת ה-IT כך שאנשי המחשוב של החברה יכולים להתמקד בנושאי הליבה ובמשימות בעדיפות עליונה.

בשוק העבודה ההיברידי, Egnyte מציעה פתרון אחסון ואיחזור מידע מושלם לעובדים הפועלים ממיקומים שונים ומתחלפים – הטכנולוגיה המתקדמת והממשק הנוח מאפשר גישה וסנכרון קבצים באופן חלק בזמן עבודה אופליין, הצגת קבוצים וניהול שלהם מכל מקום וגישה מאפליקציות מותאמות למכשירים ניידים.

אינפורמט ו-Egnyte שילוב מושלם

גם המוצר והטכנולוגיה המתקדמים ביותר נדרשים לתמיכה ושירות מעולים. 'אינפורמט' מספקת פתרונות מחשוב ו-IT כבר יותר מ-20 שנה ברמה הגבוהה ביותר. לקוחות החברה  נהנים משירותי ייעוץ, התאמת פתרונות, התקנה והטמעה. לאחר מכן ובהמשך הדרך, אינפורמט מספקת תמיכה ופתרון תקלות המאפשרים שקט נפשי ותועלת מיטבית ללקוח.