אפל היא חברה בינלאומית המעצבת ומפתחת מוצרי אלקטרוניקה, תוכנות ושירותי בידור וצריכה. החברה היא אחת מחמש חברות ה-Big Tech, חברות טכנולוגיית המידע הגדולות בארצות הברית.

מבחינת חומרה, החברה מעצבת ומייצרת בין היתר את מחשבי המקינטוש הכוללים את סדרות מקבוק פרו (Macbook Pro), מקבוק אייר (Macbook Air), iMac, מיני מק, מק סטודיו (Mac Studio) ועוד. בנוסף, אפל מייצרת את מכשירי האייפון (iPhone), דגמי האייפד (iPad Pro, iPad Air, iPad, iPad Mini), איירפודס (AirPods), השעון החכם Apple Watch, נגן מדיה Apple TV, הרמקול החכם Home Pod, ועוד. מערכות ההפעלה עליהן מבוססים מכשירי החברה הן iOS למכשירים הניידים ו-OS X למחשבים.

אינפורמט מציעה ללקוחותיה את מגוון המוצרים הנמכרים על ידי אפל, תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח. הפעילות המרכזית של אינפורמט מתרכזת במכירת מחשבי Mac מהסדרות השונות, בהתאם לאופי הארגון ולצרכי המשתמשים, אך היא גם מציעה מכשירי iPhone, iPad וכו'.

יועצי ה-IT של אינפורמט ישמחו להתאים את המחשבים הניידים, המחשבים הנייחים, המכשירים הסלולריים והטאבלטים של אפל לצרכי הארגון. לקוחות אינפורמט נהנים משילוב של חומרה במחיר תחרותי, התאמה אישית, תחזוקה, שירות ותמיכה על ידי המומחים של אינפורמט.