חברת Cisco Systems היא חברה אמריקאית בינלאומית המתמחה בפתרונות בתחום טכנולוגיית המידע. סיסקו מספקת מוצרי ושירותי IT בחמישה תחומים טכנולוגיים מרכזיים: רשתות (כולל אתרנט, אופטי, אלחוטי ונייד), אבטחה, קולבורציה (לרבות קול, וידיאו ונתונים), Data Centers ו'אינטרנט של הדברים' (IoT).

תחת תחומים אלו נכון להיום סיסקו מוכרת מגוון מוצרים, ביניהם מתגי אינטרנט, נתבים משרדיים וציוד קצה ללקוח, מוצרי טלפוניית IP, מוצרי אבטחת מידע, פרוטוקול TACACS+, שירותי VoIP, פתרון קולבורציה על גבי ענן מארח (HCS), ועוד.

אינפורמט מציעה מגוון מוצרים ופתרונות בתחום ה-IT מבית סיסקו, ביניהם Cisco Umbrella, פתרון ההגנה מבוססת-ענן על שכבת ה-DNS של פעילות הארגון. הכלי של Cisco Umbrella (לשעבר OpenDNS) מציע שירותי DNS רקורסיביים המבוססים על יותר מ-30 מרכזי נתונים (Data Centers) של סיסקו, המשתמשים בניתוב Anycast, כך שבקשות ה-DNS נשלחות באופן שקוף לדאה סנטר הזמין המהיר ביותר, עם כלי אוטומטי לפתרון תקלות. הפתרון של Cisco Umbrella כולל יתרונות ייחודיים כמו חסימת האימונים לפני שהם מגיעים לארגון ויכולת למנף את הכוח של למידת מכונה לפתרון תקלות. שירותים נוספים תחת ה'מטריה' של סיסקו: חומת אש, אבטחת גישה לענן, מודיעין על איומים אינטראקטיביים ואינטגרציה עם SD-WAN. ה-API של סיסקו אמברלה מאפשר לאינפורמט להציע אינטגרציה נוחה והטמעה מהירה ויעילה בפעילות הארגון, כל זאת לצד ייעוץ, התאמה אישית, ליווי ותמיכה של אינפורמט.