חברת Ruckus Networks האמריקאית היא חברת ציוד ותוכנה לרשתות קוויות ואלחוטיות, בבעלות CommScope. החברה מציעה מתגים (Switches), נקודות גישה של Wi-Fi (Access points), CBRS, נקודות גישה, בקרים, מערכות ניהול, ניהול ענן, תוכנת AAA/BYOD, תוכנת AI ו-ML, ועוד. החברה המציאה והציגה טכנולוגיה להעברת קול, וידיאו ונתונים באופן אלחוטי, כמו מערכי אנטנות אדפטיביות המרחיבות את טווח האותות, מגדילות את קצבי העברת המידע ונמנעות מהפרעות, על גבי רשת 802.11 Wi-Fi.

בין הטכנולוגיות בפיתוח Ruckus: ניהול משאבי רדיו בענן באמצעות AI, ניהול רשת משולבת, iOT, סגמנטציה של רשת, תהליך הצטרפות מובטח, קמפוס חכם, Wi-Fi 6 ו-Wi-Fi 6E.

בין המוצרים שהחברה מציעה: נקודות גישה אלחוטיות, מתגי אתרנט, גישת רשת, אנליטיקס לרשת, דיווח רשת, מקלט-משדר אופטי, אביזרים, מערכות בניהול-ענן, בקרי רשת, בקרי WLAN, מערכות ללא-בקר, ניטור רשתות ועוד.

אינפורמט מציעה מגוון מוצרים ופתרונות מבית Ruckus ללקוחותיה, עם דגש על מתגים (Switches) ונקודות גישה (Access Points), באמצעות ייעוץ והתאמה אישית של הפתרונות לצרכי ולאופי הלקוח. אינפורמט מציעה ייעוץ, תמיכה ותחזוקה של המוצרים מבית Ruckus באופן שוטף.