SentinelOne – הדור הבא של הגנת הסייבר

  1. ראשי
  2. בלוג
  3. SentinelOne – הדור הבא של הגנת הסייבר

מול איומי סייבר חדשים, אינפורמט מציגה הגנה מסוג חדש – הכירו את הדור הבא של הסייבר

מערכות המידע חשובות כיום יותר מאי פעם עבור ניהול הארגון, כאשר התשתיות עוברות לענן ולאסטרטגיה של Always On – מגמות אלו דורשות תפיסה חדשה באשר להתמודדות עם איומי סייבר. הדור החדש של אבטחת המידע במערכות המחשוב הארגוניות, שאינפורמט מביאה לחברות וארגונים מכל תחומי המשק, הוא SentinelOne EDR. 

מערכות אלו מציגות תפיסה חדשה בכל הנוגע לאבטחת מידע. בין השאר, הטכנולוגיה מציעה יכולת אוטונומית בלי תלות בחיבור לרשת, שילוב AI ולימוד מכונה, התקנה קלה וגמישה ואבטחה מרבית לפעילות הארגון

עד לפני מספר שנים, ארגונים וחברות הסתפקו בתוכנות 'אנטי-וירוס' אשר העניקו שכבת הגנה מול וירוסים ואיומים שהיו נפוצים באותה תקופה. אך כשמביטים על מפת איומי הסייבר של השנים האחרונות, ניתן לראות שהמצב שונה לחלוטין – ובהתאם יש צורך בפתרון עם גישה חדשה. כמות האיומים ורמת התחכום של המתקפות עלו משמעותית. לצד זאת, החשיבות של מערכות המידע לניהול פעילות עסקית גדלה גם היא באופן חסר תקדים.

דור חדש של איומים

אחת הבעיות של תוכנות האנטי-וירוס הוותיקות היא שבכל פעם שיצא וירוס חדש, הארגונים נאלצו לחכות עד לפיתוח מותאם של החברה שפתחה את האנטי-וירוס ולאחר מכן להמתין עד לעדכון התקופתי של התוכנה כדי לזכות בהגנה כלשהי. התוצאה הייתה מתקפות סייבר רבות שהצליחו לחמוק מרשתות ההגנה וגרמו לנזקים כבדים ומשמעותיים.

על פי סקר עולמי של חברת אבטחת המידע SentinelOne, שמוצריה משווקים ומוטמעים בשוק הישראלי על ידי אינפורמט, 48% מהארגונים דיווחו על התרחשות של מתקפת כופר לפחות אחת בשנה שלפני עריכת הסקר. עוד נתון שעולה מהסקר הוא העובדה כי 66% מהארגונים הגדילו את ההוצאה שלהם על אבטחת מידע ויותר ממחצית דיווחו על שינוי באסטרטגיית האבטחה שלהם על מנת להתמודד עם האיומים המשתנים. בדומה, יותר מ-50% מהחברות והארגונים הצהירו על אובדן אמון במוצרי האנטי-וירוס המיושנים.

סביבת העבודה השתנתה לחלוטין בשנים האחרונות – היום ארגונים משתמשים באפליקציות מבוססות-ענן כמו Monday, Salesforce וכד'. העובדים נכנסים למערכות הארגוניות מכל מקום ומכל מכשיר – מה שמגביר את החשיפה והסכנה לפריצות ונזקים.

הפריצות האחרונות שעלו לכותרות, ביניהם למערכות של בתי חולים, חברות ביטוח ואתרים נפוצים, העידו על הנזק הפוטנציאלי של פריצה למערכות הוא גדול – מבחינה כלכלית ותדמיתית גם יחד. כמו כן, כדאי להביא בחשבון את זמן העבודה יקר הערך הנדרש לשחזור מידע והשבת מערכות המחשוב לתקינות במקרה של השבתה.

אינפורמט מציגה: לאיומים חדשים נדרש דור חדש של הגנות

עבור ארגונים שבוחרים להישאר עם פתרונות אבטחה מיושנים, חשוב להבין שהם מגנים על עצמם מאיומים שהיו רלוונטיים לפני 10 שנים. האיומים של היום הם בעוצמה וברמת סיכון גבוהות בהרבה. נכון להיום, פתרון הגנה שלא יודע להגיב בזמן אמת על פריצה או איום בעת ההתרחשות – מציע ערך אפסי עבור החברה.

לכן, עבור ארגונים השואפים לשדרג את הגנת הסייבר שלהם לדור הבא של פתרונות הסייבר- כדאי להכיר את מוצרי ה – EDR (Endpoint Detection & Response)- שילוב של זיהוי ותגובות בזמן אמת, במוצר אחד.

אינפורמט מיישמת ומטמיעה את SentinelOne EDR, פתרון בפיתוחה של חברת הסייבר הישראלית SentinelOne. הפתרון הייחודי מספק הגנה בזמן אמת, איתור, מניעה, תגובה, חקירה ותיעוד לעמדות קצה ולשרתים בארגון.

יתרון משמעותי של הפתרון מבית SentinelOne הוא הפעלה בתור 'סוכן אוטונומי' עצמאי, שאינו דורש חיבור לשרת הניהול כדי להגן על עמדת הקצה בכל רגע נתון.

ה-EDR מבית SentinelOne מגן על כל עמדות הקצה בארגון מול וירוסים, נוזקות (Malware), כופרה ו-Zero Day Attacks בצורה אוטומטית לחלוטין. הפתרון החדשני מבוסס על טכנולוגיות AI ולימוד מכונה אשר מאפשרות פתרון של 360 מעלות מול מתקפות שמנסות לאתר פריצה במערכת. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מאפשר למוצר לזהות פעולות חריגות אצל משתמשים, ביצוע ניתוח נתונים, התרעה ופעולה מיידית. תוכנות האנטי-וירוס המסורתיות, לעומת זאת, לא עוקבות אחרי התנהגות של משתמשים.

נוסף על כך, פתרון ה-EDR מאפשר שחזור בלחיצת כפתור של קבצים שהוצפנו על ידי התוקפים, על מנת להגן מול ניסיון כופרה הדורשים כסף עבור 'שחרור' המידע, הגנה בתחום ה-IoT וסביבות ענן (K8).

התקנה והטמעה בקלות – עם המומחיות, השירות והגמישות של אינפורמט

המומחים של אינפורמט הופכים את ההתקנה וההטמעה של SentinelOne למשימה קלה, פשוטה ומהירה, בכל סביבות המחשוב, כולל סביבות הטרוגניות (Mac, Windows, Linux ועוד).

בשלב הראשון יבוצע אפיון צרכים מפורט על ידי מומחי האבטחה של אינפורמט ואחריו התקנה, הטמעה, הדרכה מטעם החברה ושירות מתמשך – על מנת להבטיח שקט נפשי, אמינות ומקצועיות לאורך כל הדרך.

הליווי הצמוד של אינפורמט לצמד הגמישות בתמחור של מוצרי SentinelOne מאפשרים לחברות וארגונים רבים להרחיב ולצמצם את הפעילות, בלי להתחייב לחבילות שנתיות. אין ספק שהעידן החדש של אבטחת הסייבר מאפשר לארגונים לנהל תקציב בצורה קלה יותר וגמישות מרבית, על רקע עולם עבודה דינמי במיוחד.

SentinelOne EDR – מוצר זוכה פרסים של סיפור הצלחה עולמי

SentinelOne היא סיפור הצלחה של ההייטק הישראלי אשר הוביל להנפקה הראשונית הגדולה ביותר בבורסה של ניו יורק, כאשר הונפקה לפי שווי של 9 מיליארד דולר לפני כשנה. מוצרי החברה משרתים אלפי לקוחות ברחבי העולם, ביניהם ענקיות גלובליות שבחרו את הפלטפורמה האוטונומית של החברה להגנה על עמדות קצה, תשתית ענן ו'אינטרנט של הדברים'. מדובר על אחת החברות המובילות והצומחות בעולם הסייבר העולמי.

דו"ח Mitre Att&Ck האחרון אשר מהווה חותמת של איכות בתחום, דירג את SentinelOne בתור הפתרון הטוב בעולם בהגנה מול מתקפות סייבר במחשבים ארגוניים, עם ציון 100. חברת גרטנר העולמית דירגה את SentinelOne בתור המובילה העולמית בין הפלטפורמות להגנה על עמדות קצה, במדד Gartner Magic Quadrant לשנת 2021.

עבור ארגונים התקועים בעבר ותולים את התקווה שלהם בתוכנות שמספקות הגנה המתאימה לאיומים של לפני שני עשורים, הגיע הזמן לשדרג לדור הבא של אבטחת הסייבר-

SentinelOne EDR בשילוב השירות המומחה של אינפורמט.

 

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם הנציגים של אינפורמט והתאמת פתרונות הגנה מתקדמים מהדור הבא מבית SentinelOne, היכנסו>>