דוקר

Docker היא פלטפורמה פתוחה לפיתוח, אספקה והרצה של יישומים, אשר מאפשרת הפרדה של יישומים בטכנולוגיה ייחודית, כך שניתן לספק תוכנות במהירות. באמצעות אימג'ים (חבילה הכוללת את כל מה שהיישום צריך כדי לרוץ) הפועלים בתוך קונטיינרים, המפתחים יכולים לנהל את התשתית שלהם כפי שהם מנהלים את היישומים שלהם. באמצעות היתרונות של Docker באספקה, בדיקה ופריסה של קוד במהירות, משתמשים יכולים להפחית משמעותית את העיכוב בין כתיבת קוד לבין הפעלה שלו בסביבת הייצור.

הפלטפורמה מפשטת ומבצעת האחדה בדרך בה הצוותים בונים יישומים נייטיבים לענן, מאפשרת הרכבה של יישומים ממרקטפלייס אמין, מאבטחת ומבצעת אוטומציה לתהליכי פיתוח יישומים, מאפשרת שיתוף פועלה ושיתוף הקשר ותובנות בין המשתמשים, עדכון יישומים מהמחשב או הענן של המפתח, פרסום יישומים לשימוש פנימי או שיתוף למיליוני מפתחים דרך Docker Hub, וגם מאפשרת פריסה והפעלה של יישומים מרובי-קונטיינרים, אינטגרציה והרצה חלקה עם סביבות ענן מובילות.

Docker Desktop מותקנת על מחשבים נייחים וכוללת חבילת שירותים ומוצרים, Docker Hub הוא המאגר הגדול ביותר של אימג'ים בשימוש נפוץ, הזמין למפתחים. 

מנוי Docker Business המוצע על ידי אינפורמט מאפשר ניהול חוצה- ארגון ואבטחה לעסקים המשתמשים בתוכנות הפיתוח של Docker בהיקפים גדולים. השירות מאפשר למנהלי IT לעקוב, לנטר ולנהל בצורה יעילה את סביבות הפיתוח ולהאיץ יוזמות בשרשרת האספקה של אספקת התוכנה.