מיקרוסופט 365 (Microsoft 365, לשעבר אופיס 365) היא חבילת שירותי ענן של ענקית התוכנה מיקרוסופט, המסופקת באמצעות תשתיות ה-Data Centers של החברה.

חבילת השירותים של מיקרוסופט 365 מאגדת את שירותי הענן של מיקרוסופט: Exchange Online (תיבת דואר אלקטרוני, לוח שנה ואנשי קשר, עם הגנת אנטי-וירוס ודואר זבל), SharePoint Online (שמירת מסמכים ישירות ב-SharePoint וסנכרון בין הצוותים לכל יישומי Office), Microsoft Teams (שירות תקשורת מאוחדת בענן באמצעות העברת מסרים מיידים, שיחות שמע\וידיאו ופגישות מקוונות, נקרא Lync Online עד 2017) Office Professional Plus ו-Office Web Apps (גרסאות הווב המציעות גישה לדוא"ל, אנשי קשר, מסמכים ולוח שנה, הצגה ועריכה של מסמכים ישירות מהדפדפן).

אינפורמט מציעה את חבילת כלי העבודה הפופולאריים והשימושיים של מיקרוסופט 365, המאפשרת לחבר בין העובדים לאנשי קשר, מידע ותוכן הנדרשים לביצוע העבודה בצורה היעילה ביותר, מכל מקום ומכל מכשיר. לפי בחירת הלקוח, חבילת מיקרוסופט 365 יכולה לכלול את היישומים העדכניים ביותר של Office 365 לעסקים (PowerPoint, Excel, Word ו-Outlook), תוכנית דוא"ל ולוח שנה Exchange ו-Outlook (עם תיבה של 50GB לפחות), Microsoft Teams לשיחות וידיאו, פגישות אונליין וצ'אט קבוצתי ושירות OneDrive המספק שטח אחסון בענן בנפח של 1TB.

מיקרוסופט 365 מבטיח תשתית עם שרידות גבוהה (Uptime של 99.9%), גישה מכל מקום, גיבוי ואפשרות להרחבה ולפתרונות DRP כחלק מובנה בשירות, אבטחת מידע ברמה גבוהה, עדכוני גרסה שוטפים, תמיכה במכשירים ניידים המופעלים על מגוון מערכות הפעלה (Windows, אנדרואיד, iOS, Mac ועוד).

השירות של אינפורמט כולל הטמעת שירותי הענן של מיקרוסופט 365 בארגון, כולל התקנה, מיגרציה של נתונים תחזוקה ותמיכה, אינטגרציה עם מערכות עסקיות אחרות, ניהול שדרוגים ושילוב מערכות חדשות.