Workspace One – ענקית התוכנה VMware

  1. ראשי
  2. בלוג
  3. Workspace One – ענקית התוכנה VMware

Workspace One – ענקית התוכנה VMware מציעה פתרון לניהול והנגשה של אפליקציות לכל מכשיר בכל זמן, בצורה מאובטחת ויעילה

ניהול סביבת עבודה בעולם של ימינו הופך למשימה מורכבת יותר ויותר, בעקבות השימוש ביישומים ארגוניים ממגוון עצום של מכשירים, מערכות הפעלה ומיקומים על פני הגלובוס. איך מצליחים לנהל את צרכי ה-IT של הארגון תוך שמירה על חוויית משתמש נוחה ואחידה עבור העובדים?

זה הזמן להכיר את VMware Workforce One, פתרון ניהול ה-IT שיהפוך את החיים שלכם לקלים יותר הניסיון ואת החיים של העובדים בארגון לנעימים יותר

דרישות ה-IT הארגוניות של היום מורכבות פי כמה וכמה לעומת המצב שהיה לפני מספר שנים בלבד. העובדים משתמשים באפליקציות ארגוניות מכל מקום ומכל מכשיר, עובדים מהבית ומהדרך ויישומים שבעבר היו מותקנים על המחשבים במשרד ומנוהלים באופן פיזי, נמצאים כיום על מגוון מכשירים, עם מגוון גרסאות.

שיטת הניהול נפרד של עמדות הקצה בארגון אשר הייתה נפוצה עד כה, לא מצליחה לתמוך בצרכים של עולם העבודה המודרני. מעבר לכך, תוכנות מסורתיות דורשות תקציב גבוה יותר בהתקנה ובתמיכה ואיומי הסייבר גוברים בעקבות ריבוי נקודות הקצה. בשורה התחתונה, חוויית המשתמש של העובדים נפגעת בעקבות חוסר האחידות, מה שמוביל לפגיעה בפרודוקטיביות ובאיכות העבודה.

איך ניתן להבטיח זמן פעילות מקסימלי, אבטחה ברמה גבוהה, יכולת קונפיגורציה בזמן אמת ושירות אחיד וחלק עבור כל העובדים, מכל מכשיר ובכל זמן?

הפתרון של ענקית התוכנה VMware – חוויית עובדים אחידה מכל מכשיר, יכולות ניהול מתקדמות

Workforce One של VMware הוא פתרון מוביל לניהול והנגשה של אפליקציות לכל מכשיר וכל משתמש, בכל זמן ובצורה מאובטחת ויעילה. הפתרון של VMware מחבר את כל כלי הניהול והתהליכים במקום אחד, ובכך משפר את יעילות תשתית ה-IT והארגון כולו. 

Workforce One הוא חלק מגישת Anywhere Workspace של VMware, המספקת מענה כולל ומקיף לאתגרים הנוכחיים של העובדים מצד אחד ומנהלי IT ואבטחת המידע מצד שני, על ידי חוויית עובד הרמונית בכל יישום ובכל מכשיר, ניהול אוטומטי של סביבת עבודה, טכנולוגיות SASE (Secure Access Service Edge) ואבטחה ברמה גבוהה של נקודות הקצה.

הפתרון מיועד בעיקר לארגונים בעלי 100 משתמשים ומעלה, אצלם נמצא האתגר הגדול ביותר והתועלת הגדולה ביותר בניהול יעיל יותר של סביבת העבודה. 

מ-Onboarding פשוט למשתמשים – לאנליזות מתקדמות ואוטומציה למנהלים

היתרון המשמעותי של Workforce One הוא החופש שהוא נותן למשתמשים להיכנס ליישומים הארגוניים מכל מכשיר, בכל זמן ומכל מקום בצורה נוחה, לרבות תהליך הצטרפות (Onboarding) פשוט ונוח, במקביל ליכולות מתקדמות של שליטה ואבטחה על ידי ניהול חכם, אוטומציה של תהליכים ויישום גישת Zero Trust לטובת אבטחה אופטימלית מקצה-לקצה. 

הפתרון המתקדם של VMware מספק למנהלי ה-IT ניהול מרכזי של כל המכשירים (נייד, נייח, מכשירי שטח, כלים וירטואליים ו-IoT) ותמיכה בכל מערכות ההפעלה (Windows, Linux, ChromeOS, Android, macOS, iOS ועוד). ניהול הגישה וההרשאות יכול להתבצע לפי סוג המשתמש, שיוך למחלקה או יצירת קבוצות מיוחדות עם מאפיינים דומים (הנהלה, עובדי שטח, עובדי קבלן).

ניהול המערכת מאפשר קונפיגורציה בזמן אמת, באופן פיזי או וירטואלי דרך תשתית ענן, מכל מכשיר ומכל מקום. גרסאות היישומים המותקנים אצל המשתמשים מתעדכנות באופן אוטומטי, על מנת לשמור על אחידות ועל אבטחה ויעילות מקסימלית.

תכונות אנליטיקס מאפשרות מעקב ומדידה של ביצועים ושינויים במערכת, ויכולות אוטומציה הופכות את הניהול למשימה הרבה יותר קלה עבור הגורמים האחראים.

עבור העובדים, מעבר לחוויית המשתמש הנוחה והאחידה, Workforce One מאפשר הזדהות בנייד בטאץ', אופטימיזציה של היישומים לפי סוג המכשיר, ביצוע פעולות בשירות עצמי, ניהול הגדרות פרטיות, קבלת התרעות, כלים לשיפור הפרודוקטיביות ואוטומציה של תהליכים.

עוד פתרון איכותי מבית VMware, עם רישוי גמיש ושירות של אינפורמט

Workforce One הוא פתרון ניהול היישומים הארגוניים העדכני והמתקדם ביותר של ענקית התוכנה המוכרת VMware אשר מספקת לארגונים מגוון של פתרונות מחשוב מתקדמים ומוכחים כבר קרוב ל-25 שנה.

VMware מציעה גמישות רבה בכל הנוגע למודל הצריכה מבחינת זמינות בענן או 'באתר' (on premises) וגם בכל הנוגע למודל הרישוי אשר מאפשר בחירה בין רישוי לפני מכשיר או לפי משתמש, עם אופציה לקבלת שירות אחרי התקנה לתקופה של שנה עד 5 שנים.

פתרון Workforce One משווק בישראל על ידי אינפורמט, חברת המחשוב הוותיקה אשר מספקת לחברות וארגונים בישראל מעטפת מקיפה של פתרונות מחשוב כבר יותר מ-25 שנים. הניסיון והמקצועיות שצברה אינפורמט במהלך השנים מאפשרים לה להבטיח ללקוחותיה שירות אמין, יציב וארוך טווח, זאת לצד ייעוץ אישי והתאמה מקצועית של חבילות השירות והפתרונות לצרכי הארגון. אינפורמט מציעה שילוב של פתרונות מחשוב, התקנה בפועל ותחזוקה שוטפת, על פי הצורך של הארגון.

השילוב בין החדשנות והגמישות של VMware Workforce One לבין השירות, המקצועיות והאמינות של אינפורמט, מבטיחים לארגונים מכל סוג את הפתרון הטוב ביותר לניהול יעיל ומודרני של סביבת העבודה.